هزینه عمل تنگ کردن واژن - پرسش 7080

  • تصویر کاربرمونا چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۶( 1 سال پیش) دکتر روانپزشک
    سلام میخواستم هزینه دقیق عمل تنگ کردن واژن رو با بی حسی و در کلینیک بدونم؟
    1. تصویر کاربرمشاور نبض ماچهارشنبه ۲۲ آذر ۹۶( 1 سال پیش)
      عمل زیبایی واژن یک جراحی زیبایی محسوب می شود و تحت پوشش بیمه نیست. هزینه عمل زیبایی واژن در بیمارستانهای خصوصی تا دو و نیم میلیون و در بیمارستانهای دولتی حدود یک میلیون است.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
3.9 (77.14%) 7 رای

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما