راهنمایی - پرسش 11471

  • تصویر کاربر ناصر شنبه ۱۲ آبان ۹۷( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    باسلام مدتی کپسول امونیک استفاده کردم حدود 1/5 سال وبه عوارض مربوط به نعوذ رسیدم دیگر استفاده نمیکنم چون زیاد احتیاج ندارم ازنظر پزشکی اگربخواهم مشکل پیش امده را برطرف کنم لطفاراهنمایی فرمایید
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما شنبه ۱۲ آبان ۹۷( 1 سال پیش)

      سلام ، از عوارض کپسول امونیک ، کاهش میل جنسی و کم اشتهایی جنسی هست و باعث شل کردن عضلات نرم در گردن مثانه و پروستات میشه که البته ادرار کردن را راحت تر میکنه ،و ممکنه در بعضی افراد اختلالات نعوذ هم ایجاد کند ، لذا برای رفع مشکلتون به متخصص اورولوژ مراجعه کنید که معاینه کند و آزمایش بدین و داروی متناسب برای شما تجویز شود.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما