ایا رشد موهای زاید درزنان از غده فوق کلیه است؟ - پرسش 5194

  • تصویر کاربر نیاوفر سه شنبه ۲۷ تیر ۹۶( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 52 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    من دختر مجرد 19ساله هستم ک چن ساله موهای زاید دارم و خیلی اذیت میشم ازمایش دادم کیست داشتم و یه مدت قرص خوردم ولی موهای زایدم از بین نرفته،کیستمم رفع نشده،دکتر پوستو مو ازم ازمایش گرفت ولی گفت رشد موها ب خاطر کیست نیست دکتر زنان زایمان هم اینو تایید کرد،میخواستم بدونم امکان داره مشکلم از غده فوق کلیه باشه؟
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۲۷ تیر ۹۶( 4 سال پیش)
      خیر
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما