مجرای ادراری - پرسش 10099

  • تصویر کاربر Reza شنبه ۲۴ شهریور ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 120 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    ضمن عرض سلام و وقت بخیر بنده متاسفانه چندباری این شکلی شدم ولی الان چند وقته که،فاصله بروز اعلام این بیماری کمتر شده سوزش مجاری ادراری درد پس از ادرار و هنگام ادرار سوزش وکمی درد پیا پی احساس داشتن ادرار تکرر ادرار و همچنین وارد شدن فشار زیادی برای ادرار کردن ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید باتشکر از وب سایت خوبتان
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور شنبه ۲۴ شهریور ۹۷( 3 سال پیش)
      با سلام سونوگرافی از نظر کلیه ها مثانه و تعیین حجم باقیمانده ادراری انجام بدین و آزمایش ادرار و کشت ادرار انجام بدین
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما