درماتیت سبورئیک - پرسش 1045

 • تصویر کاربر فاطمه دوشنبه ۳۰ اسفند ۹۵( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 47 متخصص زیبایی
  درمان قطعی درماتیت سبورئیک ابرو رو میخوام بدونم . حدود 3 ساله که داخل ابرو هام دونه های چربی زرد رنگی میزنه که همراه با سوزش و خارش میباشد . و خیلی هم اذیتم میکنه . باید چیکار کنم . دکتر هم رفتم و دارو استفاده کردم اما اصلا نتیجه نداد و به دارو ها هم حساسیت پیدا کرده بودم . در حال حاضر از شامپو بچه استفاده میکنم . اما هنوز نتیجه ای نگرفته ام ... حساسیت ، پوسته ریزی
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۳۰ اسفند ۹۵( 4 سال پیش)
   متاسفانه درمان قطعى خاصى نداره و ممکنه به مرور زمان بهتر بشه
   از ترکیبات کورتونى استفاده نکنین چون پوست رو خراب میکنه
   از شامپو بچه خارجى اصل استفاده کنین
   مثل جانسون
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما