اختلال در نعوظ - پرسش 11538

 • تصویر کاربر هدی سه شنبه ۱۵ آبان ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 118 متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام روز بخیر.مهدی 33 ساله مدت 10سال هست که بدنسازی میرم.و 10سال پیش هم تصادفی داشتم که از ناحیه کمر مهره های 4 و 5 کمی جا به جا شده بودن که با استفاده از یومیهوتراپی به حالت اول برگشتن.در ام آر آی هم وضعیت آن دو مهره نرمال دیده میشه.اما هنگام نعوظ گاهی دچار مشکل میشم و حتی گاهی وسط رابطه نعوظ از بین میرود.
  1. تصویر کاربر دکتر محمد جباری سه شنبه ۱۵ آبان ۹۷( 3 سال پیش)

   سلام
   ورزش و ارتقای روابط عاطفی با همسر و کاهش استرس و مشغله های فکری و فشار کاری به کیفیت سکس کمک می کند
   گاهی از نصف قرص ویزارسین ۵۰ میلی یکساعت قبل از سکس هم می توانید استفاده کنید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما