ریزش موی ارثی درمان دارد؟ - پرسش 299

  • تصویر کاربر بی دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 188 متخصص زیبایی
    حدود 6 ماهی میشه متوجه شدم موهام ریزش داره ولی خالی شدنش رو ندیده بودم که تازه متوجه شدم و بسیار استرس گرفتم بابتش. چون برادرای 4 و 8 سال بزرگترم ریزش نداشتند. البته پدر من موهاش ریزش داشته ولی طرف مادرم خیر. به همین خاطر پیش متخصص پوست و مو رفتم ولی ایشون علت رو بهم نگفتن و محلول آلوپکسی و زینک و فیناستراید برام تجویز کردن. البته دکتر خط جلوی موهام اصلا ریزش نداشته و فقط وسط سر دچار شده. دکتر خواهش می کنم بگید قابل برگشت هست این مشکل ؟ علتش چیه؟ اون داروها رو ادامه بدم ؟
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵( 5 سال پیش)
      باید ماینوکسیدیل هم شروع کنین ارثی است ریزش موهاتون
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما