you can check here https://www.yoloxxx.com/

خون در ادرار هنگام جماع - پرسش 10074

 • تصویر کاربر امید جمعه ۲۳ شهریور ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 89 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من چند وقتی که بعد از ادرار ی چیزی مثل خوناب می بینم یعنی اول ادرار خونی نیست اما بعد تمان شدن ی چن قطره ای به شکل خوناب مشاهده میکنم‌ نه دردی در کلیه و مثانه دارم‌ باید حتمان‌ازمایش بدهم در ضمن خانمم ۲۸ هفته بارداره وقتی به این قضیه یعنی خون در ادرا پی بردم نگران شدم چون رابطه بدون کاندوم‌داشتیم ایا مشکلی واسی جنین پیش نمی ایید یا باید برای معاینه جنین و ... برم پیش متخصص
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان جمعه ۲۳ شهریور ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام
   خون در ادرار بسیار مهم است حتما مراجعه به متخصص ارولوژی داشته باشید ولی مشکلی برای جنین به وجود نمی آورد نگران نباشید ولی خودتان دارید پدر میشوید حتما به سلامت خودتان بیشتر بیندیشید.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما

this website free porn