رابطه جنسی - پرسش 10712

 • تصویر کاربر زهرا پنجشنبه ۵ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 123 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  من ۲۰ سالمه و از طبقه دوم به پایین افتادم چندین ساله پیش و الان عقد کردم و زمانی که از جلو سکس داشتم هیچ خونی از من نیومد و از رابطه جنسی با همسرم هیچ لذتی نمیبرم و هی اصرار به رابطه دوباره دارم بعد از این که اون ارضا میشه و اون از این موضوع نا راضی هست
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما پنجشنبه ۵ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

   سلام

   حتما به یک سکس تراپیست  در بیمارستان خاتم الانبیا یا خانم دکتر اذرتاش مراجعه کنید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما