تفسیر ازمایش - پرسش 9382

  • تصویر کاربر زهره جمعه ۱۹ مرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 84 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    لطفا باتوجه به ازمایش همسرم بفرمایید که واریسکول دارن،متخصص زنان جواب رو که دید گفت برید پیش متخصص مجاری ادراری،البته ازمایش 5ماه قبلشون تعداد اسپرم 16وخوردهای بود که حالا نصف شده،ایا نیاز به عمل داره ایشون وارفارین مصرف می کنن،ایا عملش خونریزی داره،تشکر از پاسخ دهیتون
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور جمعه ۱۹ مرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      با سلام باید معاینه شوید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما