بیماری پوستی ناحیه تناسلی - پرسش 13677

 • تصویر کاربر الییییی شنبه ۱۱ اسفند ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زگیل تناسلی
  با سلام. دختر ۲۷ ساله هستم. در محدوده کشاله رانم برجستگی زیرپوستی نسبتا سفت به اندازه عدس ریز حس میکنم که نگرانم کرده. امکان داره که زگیل یا توده خطرناکی باشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری شنبه ۱۱ اسفند ۹۷( 1 سال پیش)

   سلام

   البته بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد ولی بر اساس عکس ارسالی احتمالا درماتوفیبروم یا کیست اپیدرمال یا بسیار به ندرت زگیل تناسلی مطرح باشد
   نگران نباش ولی بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک مراجعه شود

  2. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان شنبه ۱۱ اسفند ۹۷( 1 سال پیش)

   سلام

   واقعا با این عکس نمیتوان تشخیص قطعی داد لطفا به متخصص زنان مراجعه کنید.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما