آیا خود ارضایی باعث پارگی پرده بکارت میشود؟ - پرسش 16

  • خوبین ؟ من دختری هستم 23 ساله که از 13 سالگی به عادت بد خودارضایی مبتلا شدم الیته خدا رو شکر 2 سالی هست که ترک کردم میخوام بدونم آیا به پرده ام آسیبی وارد شده و آیا خودارضایی باعث پارگی پرده میشود ؟ اما به هیچ وجه خونریزی و دردی در اون ناحیه نداشتم و ندیدم لطفا جواب بدین . با تشکر
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۶ دی ۹۵( 3 سال پیش)
      باید در جواب پرسش شما بگوییم که اگر هیچ جسم خارجی وارد نکرده باشید و تا مادامی که چیزی وارد واژن نشده برای بکارت اتفاق خاصی نمیفته صرف خود ارضایی نمیتواند باعث ازاله شدن و از بین رفتن پرده بکارت شود .
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما