درد در قفسه سینه سمت چپ - پرسش 14791

 • تصویر کاربر آسیه پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۸( 1 سال پیش) متخصص قلب و عروق
  من وقتی عصبی میشم یا شوک تا چند روز قفسه سینه سمت چپ قسمت بالا درد داره وطوری هست که میخام روش فشار بیارم وازپشت هم همین قسمت درد داره میخاستم بدونم باید دکتر قلب برم یانه ؟
  1. تصویر کاربر دکتر صادقی قهرودی پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۸( 1 سال پیش)

   سلام

   گرچه احتمال بیماری قلبی در شما کم است اما بهتر است مراجعه کرده و بررسی شوید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما