سقط جنین - پرسش 423

 • تصویر کاربر نادره شنبه ۱۴ اسفند ۹۵( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 62 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  با سلام خدمت مشاور محترم یک روز بعد از پاکی، نزدیکی محافظت نشده داشتم. دوره ی بعدی پریود درست در زمان مقرر و با شدت کمتر از حالت عادی اتفاق افتاد. در روز چهارم، با دردی نسبتا شدید و ناگهانی احساس کردم لخته ی خون از واژنم خارج شد. ولی وقتی به خونه رسیدم، متوجه شدم که چیزی شبیه یک تکه گوشتی خیلی نازک و تیکه ای سفید که مثل چربی پوست مرغ سفید و منسجم بود با چند تا لخته ی خون، که مجموعا توی یه مشت بسته جا میشد، روی نوار بهداشتی بود. میخوام ببینم احتمال اینکه حاملگی اتفاق افتاده باشه و حالا سقط شدن باشه وجود داره. چون تازه قصد بارداری دارم خیلی نگرانم کرده. ممنون
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما شنبه ۱۴ اسفند ۹۵( 4 سال پیش)
   بله احتمال دارد که باردار بودید
   حتما نیازمند به سونوگرافی قبل از اقدام بارداری هستید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما