عدم نعوظ - پرسش 9834

 • تصویر کاربر نوید دوشنبه ۲ مهر ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 140 متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام آقای دکتر
  سن من 32 ساله و مجردم تقریبا 5 ساله تکرر ادرار دارم و جدی نمیگرفتمش تا اینکه دو ساله متوجه شدم مشکل نعوظ دارم به همین دلیل چند تا دکتر رفتم و جواب همه ی آزمایشات نشون میدادن که مشکلی ندارم تا این آخر که آزمایش هورمونی دادم و مقدار هورمون FSH شیش دهم بود و مقدار Lh یک و هشت دهم آیا مشکل عدم نعوظ و تکرر ادرار میتونه از این هورمونا باشه؟ یا اصلا این اعداد برای هورمون نگران کننده هستن؟
  خیلی ممنون از پاسخگوییتون
  1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷( 3 سال پیش)
   با سلام باید range نرمال هورمونها رو هم بفرستین و نیز هورمون تستوسترون هم باید چک بشه
  2. تصویر کاربر نوید چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام آقای دکتر
   این دو آزمایش در همین یکماهه انجام شده و از نظر بنده که تخصصی ندارم نتایجشون به هم نزدیکه خواستم نظر شمارو بدونم
   خیلی ممنون از راهنماییتون
  3. تصویر کاربر نوید یکشنبه ۱۸ شهریور ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام
   آقای دکتر فک کنم دو فایل آزمایش ارسال نشده دوباره فرستادم
  4. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور دوشنبه ۲ مهر ۹۷( 3 سال پیش)
   با سلام هورمونها نرمال هستش یک سونوگرافی از کلیه ها مثانه و تعیین حجم باقیمانده ادراری انجام بدین و آزمایش ادرار و کشت ادرار انجام بدین
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما