قرمزی و کبودی بعد از میکرونیدلینگ - پرسش 7795

 • تصویر کاربر ابتسام چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زیبایی
  با سلام ما الان 8 روز از میکرونیدلینگ که انجام دادم گذشته و صورتم بشدت ملتهب قرمز و حالت کبودی داره مثل حالت سوخته. اینکاری که انجام دادم بمن نساخته چون پوست حساسی داشتم و کسی که برایم میکرو کرد متخصص نبوده. ممنون میشم راهنمایی کنید صورتم خوب بشه.چه پمادی استفاده کنم تا این حالت سوختگی کبودی دربیاد
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام. این حالت طبیعی است و معمولا به تدریج بهبود خواهد یافت
   جای نگرانی زیادی نیست
   بهتره برای ارزیابی دقیقتر به پزشک معالج مراجعه شود
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما