درمان لک وکک مک - پرسش 9445

 • تصویر کاربر مینامحمدی سه شنبه ۲۳ مرداد ۹۷( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 60 متخصص زیبایی
  سلام
  من پوست صورتم یکم کک مک داره ولک که بیشترجای جوشه ضدآفتاب نمیزنم موقع بیرون رفتن پنکیک میزنم رنگ پوستم یکم سبزه روشن هست. میخواستم ببینم برای لکها وکک مکها بایدچکارکنم؟
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری سه شنبه ۲۳ مرداد ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام
   ممکنه لیزر تا حدودی کمک کننده باشد
   ضد آفتاب خیلی کمک کننده است
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما