تست اسمیر - پرسش 12209

  • تصویر کاربر فرح سه شنبه ۱۳ آذر ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    با سلام خانمی هستم 60ساله که تقریباً 10سال است یائسه شده‌ام چند بار برای تست اسمیر وپاپ اسمیر اقدام کردم ولی متاسفانه نتوانسته اند نمونه بر دارند وخیلی درد ناک بودهچگونه برای نمونه برداری اقدام کنم ضمنا در سن 35تا40سالگی اقدام کردم و زخمی دردهانه ی رحم بود که با سوزاندن وفریز کردن از بین رفت لطفاً کمک کنید ممنونم
    1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان سه شنبه ۱۳ آذر ۹۷( 1 سال پیش)

      سلام.باید حتما پاپ بدهید . آیا به متخصص مراجعه داشتید؟چون بلاخره این تست باید انجام شود .

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما