گلودرد چرکی و سرماخوردگی مکرر - پرسش 1925

 • تصویر کاربر زهرا یکشنبه ۳ اردیبهشت ۹۶( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 101 متخصص غدد
  31 ساله هستم. و شاغل احساس میکنم سیستم ایمنی بسیار ضعیفی دارم. برای مثال امسال 8 الی 10 بار دچار سرماخوردگیهای شدید و کلودرد های چرکی شدم که هربار انتیبیوتیک مصرف کردم. حتیبه فاصله دوهفته از بیماری قبلی مجددا اگر با فرد بیماری تماس داشته باشم بیمار میشوم. نمیدانم چه باید بکنم
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما یکشنبه ۳ اردیبهشت ۹۶( 5 سال پیش)
   دارویی وجود ندارد که بخواهد مانع از این موضوع شود
   میتوانید از واکسن آنفولانزا جهت پیشگیری از بیماری استفاده کنید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما