ورم وپف زیر چشم - پرسش 14187

  • تصویر کاربر عصمت چهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۸( 11 ماه پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    خانمی 25ساله هستم کبد چرب f0f1دارم از بچگی عفونت ادراری داشتم که در پنجسالگی اسکن گرفتم گفتن کمی کلیه چپ خال برداشته زیر چشم ها پف وورم میکنه ضمنا هروقت آزمایش کامل ادرار دادم مقدار کمی خون توی ادرار بوده آزمایش چهل روز پیش Bun12وکراتین1/03 میخوام بدونم مشکل از کلیه هست یااز کبد چکار باید بکنم
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور چهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۸( 11 ماه پیش)

      با سلام آزمایشات کبد بدهید اگر طبیعی بود ممکن است سینوزیت مزمن یا آلرژیک داشته باشید به متخصص گوش و حلق و بینی جهت بررسی سینوس ها مراجعه کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما