تنگی نفس بعد عمل قلب باز - پرسش 7794

 • تصویر کاربر میلاد چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۷( 2 سال پیش) متخصص قلب و عروق
  سلام
  خسته نباشید
  بنده مادرم دو هفته پیش عمل قلب باز داشتن که سه رگ اصلی بدن شون بسته بود و عمل موفقیت آمیز بود ولی بعد دو هفته دوباره دچاره تنگی نفس شدن در حالت درازکش، بردیم اورژانس گقتن ریه هاش آب آورده ولی چون داروی ضدلخته خون استفاده میکنن آیا خارج کردن آب ریه با سوزن آمپول براشون خطرناک نیست؟
  1. تصویر کاربر دکتر کامران حسین زاده چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام
   چنانچه داروهایی نظیر پلاویکس با وارفارین یا زالربان مصرف می‌کنند
   باید زیر نظر پزشک معالج انجام شود

   دکتر کامران حسین زاده
   متخصص قلب و عروق و جراح قلب

   https://dr-hoseinzadeh.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما