ترمیم دندان - پرسش 9650

 • تصویر کاربر مجید چهارشنبه ۳۱ مرداد ۹۷( 1 سال پیش) متخصص دندانپزشکی
  سلام در کودکی چون دندان هایم خراب شدن اکثر دندان هایم رو کشیدم دندان عقل و کلا عقب فکم...تا حدی دوباره دندان جدید رشد کرد ولی الان هم دندان خراب فراوان و جای خالی دندان و کجی دندان دارم...ایا دندان بکارم ...یا مصنوعی بزارم...
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما چهارشنبه ۳۱ مرداد ۹۷( 1 سال پیش)
   با سلام.مسلما استفاده از ایمپلنت یا همان کاشتن دندان نسبت به دندانهای مصنوعی ارجحیت دارد.

   کلینیک تخصصی دندانپزشکی دکتر حسینیان
   https://drhoseinian.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما