ناتوانی نعوظ - پرسش 7272

  • تصویر کاربر طاها یکشنبه ۱۳ اسفند ۹۶( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 139 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    با سلام بنده 50 سال سن دارم و10 سال سابقه دیابت و 4 سال قبل عمل قلب باز انجام داده او و بدنبال ان دچار سکته مغزی در سمت چپ شدم که با درمان وفزیوتراپی به 80 درصد بهبودی کاتمل رسیده ام وهم اکنون روزانه حداقا 1/5 تا 2 ساعت ورزش وپیاده روی دارماما مشکلی که مرا رنج می دهد ناتوانی جنسی به علت عدم نعوظ کامل است در حالیکه هم قندم را کنترل نموده ام و هم مشکل قلبی را لطفا کمکم کنید
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما یکشنبه ۱۳ اسفند ۹۶( 4 سال پیش)
      سلام از دکتر قلب و مغز ok مصرف داروهای افزایش دهنده نعوظ بگیرین
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما