میکروب معده - پرسش 3658

  • تصویر کاربر shvhامینی شنبه ۳ تیر ۹۶( 2 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    سلام.خواهر من 10سالشه و دو سال پیش به علت تب های مداومی که داشت بستری شد و بعد مشخص شد که میکروب معده خیلی زیاد داره.درمانش تقریبا یک سال طول کشید و میشه گفت حالش خوب شد و هیچوقت تب نداشته تا حالا.و دکتر هم داروهاشو بعدش قطع کرد.اما یک هفته پیش بعد حموم بیرون رفت و بستنی خورد فرداش به شدت معده و شکمش درد کرد و بوی خیلی بدی از دهانش میومد.الان یه هفته س که حالش خوب نمیشه همون دکتر بردیم و دوباره برا معده ش آنتی بیوتیک داد.چون بهتر نشد یک دکتر دیگه بردیم و گفتیم پنج روزه نه چیزی میتونه بخوره و نه حال داره.دایم شکمش درد میکنه ایشون هم هیچ دارویی تجویز نکرد و گفتن همون امپرازول رو ادامه بده.ولی الان هشت روزه حتی شبها از درد خوابش نمیبره اما تب نمیکنه و ما خیلی نگرانیم.نمی دونیم واقعا چی بخوره خوب میشه یا این مشکل تا کی باهاش هست.میشه راهنمایی کنین
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما شنبه ۳ تیر ۹۶( 2 سال پیش)
      توسط متخصص گوارش مجددا برای نمونه برداری معاینه شوند
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما