تخیله بد مدفوع - پرسش 10041

 • تصویر کاربر سارا چهارشنبه ۲۱ شهریور ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 124 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  با سلام .شکم درد میگیرم همش .یبوست هم ندارم اسهال هم ندارم .ولی دفع مدفوع کم هست توی سنوگرافی هم وجود گاز در روده ها رو گفته .مدفوع باریک و قطعه قطعه میاد خیلی کم روزی پنج شش بار دفع دارم ولی حجمش خیلی کم هست .هر روز هم یه رنگی میشه یه روز سبز یه روز زرد یه روز تیره یه روز روشن .احساس میکنم تنگی مقعد دارم هیچ زایده ای هم حس نمیکنم داخل یا بیرون مقعد .
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان چهارشنبه ۲۱ شهریور ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام
   شما باید با یک متخصص جراحی مشورت کنید در حوزه کاری زنان نیست.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما