زگیل تناسلی - پرسش 13954

  • تصویر کاربر سارا شنبه ۲۵ اسفند ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زگیل تناسلی
    سلام اقای دکتر خانوم 33 ساله ایی هستم با اقایی اشنا شدم که قصدمون ازدواج هست که چند روز پیش بهم گفتن که مبتلا به اچ پی وی هستن میخواستم بدونم اگه واکسن بزنم با توجه به اینکه رابطه ی جنسی نداشتم از مبتلا شدن من جلوگیری میکنه یا نه و اینکه ایا این بیماری میتونه دلیلی باشه که این رابطه رو کات کرد با توجه به اینکه همه چیز در این رابطه خوبه
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور شنبه ۲۵ اسفند ۹۷( 1 سال پیش)

      با سلام الان ۹۰ درصد مردان جوان ما اچ پی وی دارن پس دلیل خوبی برای کات کردن رابطه نیست بله حتما واکسن بزنید واکسن از ۹۰درصد موارد اچ پی وی پیشگیری میکنه ولی بعد از ازدواج هر ۶_۱۲ ماه جهت معاینه زنان باید به متخصص زنان مراجعه کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما