انزیم کبد - پرسش 8309

  • تصویر کاربر محمد پنجشنبه ۲۴ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 106 متخصص غدد
    سلام خسته نباشی من چکاب دادم که معلوم شد انزیم کبدم ۸۰ هستش از دکتر پرسیدم گفت که ژنتیکی هستش اصلا دارو اینا هم مصرف نکرده بودم قبلش میشه راهنماییم کنید برام دردسر ساز نباشه..ممنون
    1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی پنجشنبه ۲۴ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      با سلام باید جزییات ازمایش رو ذکر کنید تا بتونم راهنمایی کنم،همچنین سن و جنس و وزن و قد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما