قلب - پرسش 7736

 • تصویر کاربر گ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۹۷( 2 سال پیش) متخصص قلب و عروق
  با سلام
  من 28 سالمه واحساس فشار فشارد قلبم دارم در قسمت سمت چپ بالای قلبم احساس سوزش شدید دارم و تنگی نفس و تپش قلب دارم تپش قلب انقدر شدید میشه که از روی لباس میشه دید حتی در حالت نشسته یا دراز کشیدن هم این اتفاق برام رخ می ده گاهی هم با بالا رفتن از پله یکی دوبار هم تو خواب رخ داد که بیدارم کرد و بعدش بی حال میشم در ضمن من افتادگی خفیف دریچه میترال و تریکوسپید دارم رهنمایی بفرمایید ممنون میشم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین نجفی جمعه ۲۱ اردیبهشت ۹۷( 2 سال پیش)


   دکتر محمد حسین نجفی
   متخصص قلب و عروق و فوق تخصص آنژیوپلاستی
   https://drhsnajafi.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما