من چطوری میتونم یه سکس مقطعی داشته باشم بدون درد اخه خیلی تنگ - پرسش 10502

  • تصویر کاربر ستایش پنجشنبه ۱۹ مهر ۹۷( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام ببخشید من مجرای مدفوعیم انقدرتنگ که حتی مدفوع کردن برام سخت حتی میخواستم بدونم چطوری میشه یه مقدار گشادش کرد ومیخواستم ببینم من چطوری میتونم گشادش کنم چون هربارمیخواستم باهمسرم سکس از مقطع انجام بدم نشد خواهش میکنم زودتر جواب بدین ممنونم
    1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق پنجشنبه ۱۹ مهر ۹۷( 1 سال پیش)

      سلام،اصولا" سکس از راه مقطع برای سلامتی خوب نیست و باعث اختلال در عملکرد دریچه های سوراخ مقعد میشود با اینحال در صورت تمایل میتوانید به جراح عمومی مراجعه کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما