مسایل جنسی - پرسش 10332

 • تصویر کاربر سینایی چهارشنبه ۱۱ مهر ۹۷( 2 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام
  من ی مرد 28ساله هستم که مشکل زود انزالی دارم و اینکه بیضه سمت چپم با لوله ای که به کلیه وصل هست خیلی درد شدید میگیره بیشتر وختایی که سکس انجام میدم درد میگیره
  و اصن ارضا نمیشم اب منی مثل ادرار و بدون هیچ حسی خارج میشه
  اقای دکتر ممنون میشم از راهنمایتون با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور چهارشنبه ۱۱ مهر ۹۷( 2 سال پیش)

   با سلام مشکل شما پیچیده است و باید به ارولوژیست مراجعه کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما