بابت درد پاسمت راست - پرسش 15295

  • تصویر کاربر مهدی جمعه ۲۹ شهریور ۹۸( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 162 متخصص بیهوشی و درد
    سلام وعرض ادب ببخشید مزاحم شدم من حدود20روزپیش استخر رفته بود که صحبت پاداردشدیدی میکرد که دکتر رفتم عکس گرفتن گفتن چیزی نیست من خیلی پام دردمیکردرفتم بیمارستان معیری که دکتر انجا دوباره منفرستادن دباره عکس گرفتم انجا دکتر پرسید چه شده گفتم من شنانگردم فقط پام تواب بود انجا هم گفتن استراحت کن دردادمه داشت حتی ی شکسته بند معروف دید اونم گفت چیزی نیست پام خوب شده بود تا امروز که دباره ازدردنمی توانم روی پام واستم
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما جمعه ۲۹ شهریور ۹۸( 2 سال پیش)
      سلام سونوگرافی کالر داپلر پا از نظر لخته انجام شود
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما