بیماری کودک - پرسش 7874

 • تصویر کاربر مهیار یکشنبه ۶ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 139 متخصص غدد
  درود برشما
  کودک 16ماهه پسری دارم که از ماه 2 یا 3 پس از تولد دچار التهابهای پوستی در کل بدن شده و پوست کودک بشکل کهیر همراه با خارش در کل بدن شده و این التهابهای قرمز رنگ پس از مدتی خشک شده و پوست کودک بشکل پوسته مانند میشود اما بلافاصله پس از مدت کوتاهی دوباره ایجاد میشود.در آزمایشها هیچ نشانی از حساسیت غذایی دیده نشد اما در یک آزمایش خون آنزیم بالای کبد دیده شد اما داروی تجویزی اثرگذار نبود.
  به پزشکهای مختلف مراجعه و داروهای تجویز شده استفاده شد اما درمانی حاصل نشد.
  خواهشمندم مارا جهت تشخیص بهتر بیماری راهنمایی فرموده ویا بفرمایید به پزشک با چه تخصصی مراجعه کنیم
  سپاسگزارم
  1. تصویر کاربر دکتر اعظم عرفانی یکشنبه ۶ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
   با سلام شما باید همزمان به متخصصان پوست دارای فلوشیپ درموپاتولوژی و همکاران متخصص اطفال فوق تخصص ایمونولوژی (در مرکز طبی کودکان یا بیمارستان مفید تهران) مراجعه کنید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما