مشکل نعوظ و ارتباط با همسرم - پرسش 7889

 • تصویر کاربر Edi سه شنبه ۸ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 126 متخصص کلیه و مجاری ادراری
  من چندین ساله مشکل نعوظ در ارتباط با همسرم دارم اگر چند ماه یکیار هم ارتباط دارم خودم را با یک زن سکسی مشغول میکنم جالبه وقتی فیلم سکسی میبینم خیلی این مشکلو ندارم البته مثل قدیم ننیستم ولی بازم بهترم لطفا کمک کنید داره ازدواجم به خطر میوفته همسرم رو دوست دارم ولی ارتباط جنسی و نعوظ با او ضعیف شده
  1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور سه شنبه ۸ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
   با سلام شما مشکل خود را با یک روانپزشک یا روان شناس بالینی مطرح کنید سیستم جنسی شما از نظر ارولوژی سالم است

   دکتر ولی پور
   متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی
   https://dr-valipour.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما