قائدگی - پرسش 10463

 • تصویر کاربر پریسا یکشنبه ۶ آبان ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 160 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  با سلام به شما من 3 ماه رابطه جنسی نداشتم و هر ماه پریود میشدم و قرار بود 3 شهریور خون ریزیم شروع بشه چند روز قبل از 3 شهریور درد پریودم شروع شده بود ولی خون ریزی اصلا نداشتم بعد از چند روز 7 شهریور درد پریودم بازم شروع شده و تا الان 14شهریور ادامه داره ولی نسبت به قبل کمه ...دلیل این که خون ریزی نکردم و پریودیم نشدم چیه؟ واقعا نگران هستم
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان سه شنبه ۱۷ مهر ۹۷( 3 سال پیش)

   سلام.حتما ابتد یک ازمایش بارداری بدهید وسپس در صورت منفی بودن میتوانید از امپول پروژسترون استفاده کنید ومراجعه به متخصص داشته باشید تا علت تاخیر پریود را با ازمایش وسونو متوجه شویم

  2. تصویر کاربر پریسا سه شنبه ۱۷ مهر ۹۷( 3 سال پیش)
   خانوم دکتر من پریود شدم این سوال برای 1 ماه پیش بود و خونریزی کردم درست روز 14 ...الان بعد از 1 ماه دوباره پریودم تاخیر داره و 3 روز از روش گذشته 17 شده و هنوز خونریزی نداشتم ممکن اختلالات هورمونی باشه؟ اگه از اختلالات هورمونی باشه میتونم از رازیانه برای تنظیم استفاده کنم؟
  3. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان یکشنبه ۶ آبان ۹۷( 3 سال پیش)

   سلام.در صورت تکرار این مساله حتما باید آزمایش هورمونی و سونو بدهید تا علت مشخص شود.

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما