داغی کف پا - پرسش 7714

  • تصویر کاربر مهناز شنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۷( 2 سال پیش) متخصص غدد
    با سلام.من مدت هاست کف پا راستم و معمولا هم صبح ها داغ میشود.و پاشنه پامم درد میگیره.حتی یکبار عکس گرفتم که شاید خار پاشنه باشه اما مشکلی نبود.حتی آزمایش چربی و تیروئید هم دادم مشکلی نبود.کارمم کلا نشسته هست و پشت میز مجبور میشم کفشم رو در بیارم چون داغ میشه کف پام خیلی.
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما شنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۷( 2 سال پیش)
      با سلام برای داغی کف پا یکسری ازمایشات اولیه داده می شود (که ظاهرا شما انجام داده اید) اگه ازمایشات نرمال باشد یکسری تمهیدات از نظر پوشیدن جوراب نخی و کفش طبی توصیه می شود که اگر اثر نداشت و خیلی ازار دهنده بود بعضی وقتها درمان دارویی هم امتحان می شود شاید اثر داشته باشد.
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما