برونشیت - پرسش 10283

  • تصویر کاربر امیر جمعه ۲۳ شهریور ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 135 متخصص قلب و عروق
    سلام و خسته نباشید به شما
    من چندروزی بود سرفه میکردم هم خشک هم خلط دار به رنگ زرد با تعریق خیلی زیاد .دیروز رفتم دکتر اموکسی کلاو و تئوفیلین جی و استامینوفن داده بهم گفت اگه خوب نشدی دوتا اسپری مینویسم برو اینارو بگیر.اسماشو نمیدونم.با مصرف داروها هیچ تغییری نکرده علائم بیماریم.باید چیکار کنم؟
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما جمعه ۲۳ شهریور ۹۷( 4 سال پیش)
      سلام همکار فوق ریه شما رو ببینه
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما