پادرد (ناحیه قوزک تا انگشتان )و ارتباط آن با مشکل قلبی - پرسش 9452

 • تصویر کاربر زهرا یکشنبه ۲۱ مرداد ۹۷( 1 سال پیش) متخصص کلیه و مجاری ادراری
  سلام و خدا قوت
  آقا 31 ساله . مادرزادی مشکل نارسایی قلب دارن که بین بطن ها سوراخه و خون خوب آصفی نمیشه .حدود 4 ماهه که پا درد گرفتن .آزمایش خون نشون میده اوره بالاست. دکتر داروی سلکوکسیب تجویز کرده .ولی هیچ دکتری نمیگه مشکل از کجاست . ممکنه کلیه ها مشکل داشته باشه و بیماری نقرس باشه ؟
  برای بهبود چه رژیم غذایی پیشنهاد میکنید ؟
  لطف میکنید .ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر شهریار ناطق یکشنبه ۲۱ مرداد ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام
   برای اطمینان از کارکرد خوب کلیه ازمایش ادرار،کراتنینین و برای بررسی نقرس ازمایش اسید اوریک دهید

   دکتر شهریار ناطق
   جراح کلیه و متخصص ارولوژی

   https://drshnategh.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما