درد قفسه سینه - پرسش 8621

 • تصویر کاربر لیلا دوشنبه ۱۱ تیر ۹۷( 2 سال پیش) متخصص قلب و عروق
  سلام
  من چند سال پیش دچار تنگی نفس شدم که طی پیگیری متوجه شدم مشکل قلبی مادرزادی دارم، حالا دقیق یاپم نیست که دیواره قلبم سوراخ بود یا دریچه قلبم گشاد.
  مشکلی ندارم زیاد ولی وقتی عصبی میشم قسمت قفسه سینم تیر میکشه و جدیدا احساس سنگینی دارم و با سرفه کردن به درد میاد میخاستم بدونم این موضوع جدی هست یا با ارامش حل میشه
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما دوشنبه ۱۱ تیر ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام و عرض ادب
   با توجه به سابقه بیماری مادرزادی توصیه میکنم که با بروز این شرایط و علائم حتما به پزشک مراجعه کنید

   دکتر یزدانخواه متخصص قلب و عروق و فوق تخصص آنژیوگرافی

   https://dryazdankhah.com
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما