زگیل تناسلی - پرسش 9740

  • تصویر کاربر رسول یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 134 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    با سلام اینجانب در قسمت بیضه خویش چند عدد زگیل مشاهده نموده که با مراجعه به پزشک داروی آفی روسین و هیدروکورتیزون نا‍ژو و صابون گلمر که همگی جز دسته داروهای آنتی باکتریال هستند تجویز نموده که آنها را مصرف نمودم می خواستم بدانم آیا این دارو بر روی اسپرم مرد اثر گذار است چرا که احساس می کنم مایع منی هنگام خروج از بدنم جهش لازم را نداشته و با فشار از بدنم خارج نمی گردد همچنین این دارو می خواستم بدانم باعث ناباروری نگردد؟
    با تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور یکشنبه ۱۱ شهریور ۹۷( 3 سال پیش)
      با سلام اگر داروها موضعی استفاده شده (روی پوست مالیده شده) هیچ تاثیر مضری روی اسپرم یا جهش منی ندارند
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما