چرک پشت بینی و بوی دهان - پرسش 9010

 • تصویر کاربر احمد جمعه ۲۹ تیر ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 112 متخصص غدد
  سلام من مدتی هست ک خلط پشت بینی اذیتم میکنه و موجب بدی بوی دهان شده و دکترای زیادی رفتم و خوب نشدم و حساسیت فصلی دارم ولی 1 سالی هست اینجوری شدم میخوایتم لطف کنید و تجویز درست رو بدید ک من خووب خوب بشم ممنون و صبحا خیلی کم اتفاق میوفته و خوبم ولی بعد از 12 ظهر ب بعد شروع میشه و واقعا اذیتم میکنه لطفا درست تجویز کنین و کمکم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر مجید نجفی سه شنبه ۱۲ شهریور ۹۸( 3 سال پیش)

   سلام
   احتمالا سینوزیت مزمن دارین که باید درمان بشه
   شاید نیاز به جراحی اندوسکوپیک سینوس داشته باشین
   به متخصص گوش‌و‌حلق و بینی مراجعه فرمایید

   دکتر مجید نجفی
   کلنیک مهرگان

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما