صدای اضافی قلب - پرسش 10600

 • تصویر کاربر سما پنجشنبه ۲۶ مهر ۹۷( 1 سال پیش) متخصص قلب و عروق
  با سلام من دختری 26 ساله هستم..تو زندگیم استرس زیاد دارم...این اواخر احساس درد تو قفسه سینم میکردم به متخصص قلب مراجعه کردم ازم نوار قلب گرفتن گفتن مشکلی نیست ولی موقع معاینه گفتن صدای اضافی از قلب میاد که برای اطمینان اکو انجام بده..برام اکو انجام دادن و گفتن هیچ مشکلی نیس قلبتون کاملا سالمه فقط مستعد هستید که دریچه میترالتون گشاد شه..ولی تا حالا سالمه و هیچ مشکلی ندارید فقط برای اطمینان هر 5سال یکبار اکو انجام بدید که مشکلی پیش نیاد...راستش من متوجه نشدم زیاد یعنی چی مستعد گشاد شدنه دریچه میترالم؟؟؟خیلی نگرانم ..چند روزه فکرم خرابه ..من نتیجه اکو رو براتون ارسال کردم اگه میشه شما هم بررسی کنید و نظرتونو بهم بگید که خیلی نگرانم ..راستی برای کنترل استرسم هم برام پروپرانول نوشت گفت اگه خیلی استرس داشتی بخور......خواهش میکنم بررسی کنید به من نتیجه رو بگید نظر شمارو هم بدونم ..
  1. تصویر کاربر دکتر حسین نجفی پنجشنبه ۲۶ مهر ۹۷( 1 سال پیش)

   سلام نتیجه اکو برای ما ارسال نشده.

    نگران نباشید
   ورزش منظم روزانه انجام دهید
   پروپرانولول را مصرف کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما