ادامه سوال قبلی - پرسش 11005

  • تصویر کاربر زینب سه شنبه ۱۷ مهر ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    سلام خانم عبااسین من دوتا سونوگرافی که طی 2 دو هفته که دوبار انجام داده ام را برات فرستادم در ضمن نوشته به خاطر بزرگی جثه جنین تشخیص به سختی مورد بررسی است آیا امکان اشتباه وجود دارد یا نه
    1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان سه شنبه ۱۷ مهر ۹۷( 1 سال پیش)

      سلام.با توجه به سونو احتمالا در رشد دو قلو ها خللی به وجود امده که یکی اب ودر جنین کم ویگری بیشتر و اندکس ها تفاوت واضح کردند حتما خیلی فوری به متخصص پریناتولوژی مراجعه کنید خانم دکتر حنطوش زاده و یا خانم دکتر پیری .پیش یکی از این دو نفر بروید استاد این مساله هستند و شاید نیاز به اقداماتی قبل از زایمان هست .حتما پیگیری کنید و اگر نیاز به کمک بیشتری داشتید حتما مطرح کنید .

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما