پرده بکارت - پرسش 8912

 • تصویر کاربر فاطمه یکشنبه ۲۴ تیر ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 121 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
  نامزدم در حال صیغه از پشت معذرت میخام لاپایی. داشتیم و دخپل مقعد هم‌نبود فقط لاپایی داشتیم یهو به دلیل لیز بودن پشت آلت نامزدم ب پایین سُر خورد و درد زیادی حس،کردم وبعد از رفتن به سرویس ها بعدشستشو‌ دستم خون دیدم خونی روشن ورقیق ولبه های بدتم از پایین هروقت آب میخورد میسوخت...نمیدونم چی شده...خیییلی نگرانم و همه اوضاع زندگیمو بهم ریخته ...به نظر شکاباین توصیفات پرده ام پاره شده؟؟؟درصورت شماامر کنید براتون عکس بفرستم ...التماستتون میکنم تورووبخدااا اوضاع بدی دارم منتظر پاسختون بی صبرانه هستم
  1. تصویر کاربر دکتر مریم عباسیان یکشنبه ۲۴ تیر ۹۷( 4 سال پیش)
   سلام.امکان اسیب وجود دارد واین عکس ها به هیچ عنوان کمک کننده نیست.در صورت تمایل به دانستن موضوع به متخصص زنان مراجعه داشته باش تا مطمین شوی.و گذاشتن عکس اصلا کار درستی نمی باشد.

   دکتر مریم عباسیان چوری
   متخصص زنان و زایمان
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما