زونا - پرسش 9830

 • تصویر کاربر سارا چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷( 1 سال پیش) متخصص زیبایی
  با سلام. من حدود ده روز پیش متوجه وجود تاول و زخمهایی روی کمر و شکمم شدم. سوزش مختصر هم داشتم. به دکتر که مراجعه کردم برام قرص اسیکلوویر ۴۰۰ هر دوازده ساعت نوشتند. بعد از سه روز به متخصص پوست مراجعه کردم گفتند این قرصهایی که خوردی خیلی کم بکده و برام یک هفته والاسیکلوویر ۱۰۰۰ هر هشت ساعت نوشتند. امروز قرصها تمام شد. تاولها تبدیل به زخم شده. درد و سوزش من خیلی مختصر است. و در طول این ده روز فقط سه بار استامینوفن ساده خوردم. آیا ممکنه بعد از این دچار درد شدید بشم؟
  دکتر برام پماد فلفل نوشتند گفتند بعد از اتمام قرصها استفاده کن. لازمه ؟ واسه من که درد ندارم. از امروز استفاده کنم یا بذارم زخمها کاملا بر طرف بشه؟ ا
  1. تصویر کاربر دکتر عباس انتظاری چهارشنبه ۱۴ شهریور ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام
   ممکنه زونا مطرح باشد
   حتما مطابق فرمایشات پزشک معالجت اقدام کن
   ممکنه دوره درمان طولانی باشد

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما