فشارخون پایین وضربان قلب کم - پرسش 15456

  • تصویر کاربر مرضیه جمعه ۲۹ شهریور ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 352 متخصص قلب و عروق
    باعرض سلام وخسته نباشید شوهر بنده35ساله هستند که چندماهی بود احساس ضعف وبی حالی میکردند تا اینکه با مراجعه به دکتر وانجام ازمایشات متوجه فشار خون پایین وضربان قلب نامنظم وپایین شدند ومتاسفانه تست تیلت هم انجام دادند که نتیجه اش مثبت بود ودکترشون فقط بهشون قرص گترون 2.5میلی گرم دادند خاستم ببینم نام مریضی همسرم چیست ؟درمانش چیه؟چه فعالیت هایی باید انجام نده؟دکترشون فقط قرص رو ذادند وهیچ توضیحی در خضوص مریضی وروند درمانش ندادند بهشون
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما جمعه ۲۹ شهریور ۹۸( 3 سال پیش)
      سلام باید نوار قلب را ببینم احتمالا وازوواگال میکنند
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما