اکتوپی بیضه - پرسش 8510

  • تصویر کاربر محمد یکشنبه ۷ مرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 200 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام پسری هستم21ساله بیضه چپم به طور مادر زادی بالا بوده تو بچگی یه بار عملش کردم و این که دکتر میگه دوباره باید تو بزرگسالی دوباره عمل بشه الان بیضه م بالا هست سونوگرافی گرفتم اندازه ش22.8هست میخواستم ببینم با عمل پایین میادش یانه؟ممنون
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور یکشنبه ۷ مرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      سلام اگه در کیسه بیضه یا ۱_۲ سانتیمتر بالاتر لمس میشه لازم نیست جراحی بشه ولی اگه اونجاههایی که گفتم لمس نمیشه باید جراحی بشه
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما