بالا رفتن تصاعدی آنزیم های کبد در طول 9 ماه گذشته - پرسش 623

 • تصویر کاربر سالار سه شنبه ۱۰ اسفند ۹۵( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 102 متخصص گوارش و کبد
  با سلام . طی آزمایش مرداد ماه آنزیم ALT بنده عدد 48 بعد از اون در آبان ماه عدد 91 و دیروز تاریخ 9 اسفند ماه عدد 121 را نشان داده.همچنین آنزیم AST مرداد ماه عدد 25 و آبان ماه 39 و دیروز 61 را نشان داده است . همچنین بیلیروبین توتال در آزمایش دیروز 2.46 بود . لطفا راهنمایی کنید با تشکر
  1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۱۰ اسفند ۹۵( 5 سال پیش)
   سلام
   نیازمنداست که آزمایش کامل هپاتیت بدهید و طول کبد شما و قوام آن توسط متخصص گوارش در معاینه ارزیابی شود
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما