تفاوت بیماری معده و قلب - پرسش 9713

  • تصویر کاربر نگین سه شنبه ۱۶ مرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 92 متخصص قلب و عروق
    سلام من دو سه ساله فک درد دارم گاهی میگیره چند دقیقه .چند ماهه همش احساس میکنم یه چیزی تو گلوم گیر کرده و آروغ میزنم بهتر میشه البته این مشکل از وقتی بدتر شد که یه استرس شدید رو تجربه کردم با غش و ضعف و علایم صرع و تنگی نفس درد سمت چپ بالای سینه و بعد اون درد فگ الان رفتم دکتر میکه ریفلاگس داری وخلط پشت حلق اما این چند روزه که قرصارو خوردم بدتر شدم که بهتر نشدم چی کار کنم
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما سه شنبه ۱۶ مرداد ۹۷( 4 سال پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما