مجاری ادراری - پرسش 3187

  • تصویر کاربر محمد چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۶( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 87 متخصص کلیه و مجاری ادراری
    سلام . من الان س ساله از مجاری ادراریم ترشح بیرنگ و ابکی بیرون میاد . هیچ نوع سوزش و خارش و تنگی مجرا ادراری ندارم . هر نوع ازمایشم دادم اما عفونت تشخیص داده نشده .! اما گاهی در تنه الت تناسلیم درد بسیااار شدید حس میکنم . این درد در محور و کل تنه الت تناسلیم بوجود میاد ...! پشت فرمان ماشین ک میشنم بیشتر حسش میکنم . بعد سکس بعد از یک روز این درد میاد سراغم ! و ترشح هم مادام دارم.
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۶( 5 سال پیش)
      باید توسط فوق تخصص اورولوژی معاینه شوید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما