you can check here https://www.yoloxxx.com/

خودارضایی - پرسش 4825

  • تصویر کاربر zahra پنجشنبه ۱۵ تیر ۹۶( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 75 متخصص زنان،زایمان،نازایی و مامایی
    سلام ینی اصلا امکانش نیس؟؟چون من خیلی میترسم وگاهی حس میکنمم شکمم صفت شده ویا نبض داره مخصوصا بوی غذاها وبزرگ شدن سینه هام منو خیلی ترسونده شب وروزم کلا باهم قاطی شده کمکم کنید من خیلی میترسم وخیلی نگرانم حتما عفونته؟؟حتی جوش هم زدم چرا همه ی علابم رو من توی یک هفته دارم؟؟حق ندارم که بترسم؟؟
    1. تصویر کاربر مشاور نبض ما پنجشنبه ۱۵ تیر ۹۶( 4 سال پیش)
      امکان بارداری وجود ندارد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
امتیاز به مطلب post

قسمت پرسش از دکتر نبض ما به صورت رباتیک نبوده و تمامی سوالات توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص که با مجموعه نبض ما همکاری دارند، پاسخ داده می شوند. 

شما میتوانید سوالات خود را دقیق و با درج تمامی جزئیات مطرح نموده و کد رهگیری دریافت نمائید. پس از ثبت سؤال هم از طریق سیستم پیامکی و هم ایمیل کد رهگیری ارسال خواهد شد .همچنین زمان پاسخ دهی مجدد از طریق پیامک به همراهتان اطلاع داده خواهد شد .

به جهت رعایت اصل امانت داری و بمنظور حفظ حریم شخصی ، مشخصات بیماران در پاسخگویی نمایش داده نمیشود و فقط کد رهگیری مشاهده خواهد شد .

پاسخ های ارائه شده هیچگاه جایگزین تشخیص قطعی نمیباشد و از تجویز دارو معذوریم .

مهمترین وشایع ترین سوالات هر بیماری در بخش لیست سوالات شایع  بهمراه جواب قرارداده شده است لطفا پس از مطالعه در آن بخش در صورت غیر تکراری بودن سوال خود را مطرح بفرمائید.

همچنین میتوانید در بخش جستجوی سایت موضوع یا بیماری یا داروی مورد نظر را تایپ و راجب آن مقالات و مطالب مربوط به پیشگیری وعلائم و عوارض و درمان را بیابید و در بخش  دکتر سلام  با برخی از پزشکان تیم نبض ما بیشتر آشنا شوید .

سلامت و شاد و تندرست باشید – تیم پزشکی نبض ما

this website free porn